-
Czas odczytu: 1 min
-
Odsłony: 152
4 czerwca br na zaproszenie GOPS Somonino wzięliśmy udział w kolejnej, bo XXI, edycji imprezy plenerowej "Ostrzycie wędkowanie" na polu namiotowym Stolemek w Ostrzycach. Co prawda przez chwilę padał deszcz ale wraz z otwarciem pojawiło się słońce i była przepiękna pogoda. Jak zawsze organizatorzy przygotowali moc atrakcji, a więc oprócz wędkowania, były przejazdy wozem drabiniastym i rejs motorówką po Jeziorze Ostrzyckim. Były również alpaki, kózki, kolorowe papugi, króliki oraz psy. Można było zobaczyć od środka wóz strażacki oraz policyjny, założyć kajdanki i porozmawiać z panią policjantką. Dla chętnych była również ścieżka edukacyjna przygotowana przez ŚDS Rybaki, ścianka zdjęciowa oraz wspólne śpiewy, tańce oraz liczne konkursy i zabawy. Organizatorzy zadbali również o nasze żołądki, było mnóstwo jedzenia- przepyszne i różnorakie ciasta, ciasteczka, bigos, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz pastą jajeczną.

